Nasıl güvenli bir şekilde yükseltmek, doğal testosteron üretimi ve büyüme hormonu üretimini

Çünkü testosteron düzeyi sabah saatlerinde en yüksek, tabii ki, o zaman güçlü olabilir, ama birçok kişi sabah antrenmanına, yok çünkü birçok besin, bu noktada, ancak, çünkü araştırmalar gösteriyor ki, akşam bir kaç düşük testosteron düzeyi bu düşüş telafi etmek için birkaç eğer vücut geliştirme akşam – ve, tabii ki, pratik yukarıdaki gereksinimleri karşılayan, bu yüzden kısa ve yoğun egzersiz.

Nasıl testosteron düzeyi düzeyleri yükseltmek ve üretimi artırmak için büyüme hormonu


Sebzelerini ye yer alan fitotápanyagok yardımcı testosteron düzeyleri yüksek, muhasebe. Eski güzel brokoli, karnabahar, brüksel lahanası, bu nedenle hiçbir sıkıntısı yok gıda.

Testosteron takviyeleri. Eğer yasal takviyeleri aradığınız artırır testosteron seviyesini yüksek tutmak için veya artırmak, tribulus, longjack, özler, çemen, karnitin ve zma-bu arkadaşın. Buna ek olarak, bu, için de yararlı bir sodyum-aspartat ve N-metil glisin. Ben karşı bir şey var, eğer

Genel bir östrojen de kontrol edilebilir ve hangilerinin aktif bileşenleri, yardım çağırmak gibi diindolylmetán (Dim). Dolaylı olarak yardımcı olur testosteron seviyesini yüksek tutmak için hormonu, kortizol kontrolden çıktı. Bu leucio ve , örneğin, malzeme, tanıtmak için tasarlanmıştır. Bu testosteron düzeyi düzeyleri artırmak değil, ama düşük düzeyde kortizol katkıda hayırlı hormonal arka plan eğitimde.

Alkol ve testosteron değil arkadaşlar! Alkol-düzenli veya aralıklı tüketimi için emin bir şekilde azalmış testosteron düzeyleri. Ciddi bir eğitim, spor, içmem. Çok değil, az değil.. Yaygın inanç, cinsiyet etkiler, spor göstergeler, ancak düzenli boşalma aslında bir anlamı üretimi artırmak için vücudun kendi testosteron! Biz, tabii ki, kesinlikle tavsiye ederim bu ortak katılımı çözmek

Ayrıca, yaşla birlikte azalır üretimi vücut tarafından testosteron, düzenli olarak azaltarak günlük faaliyetlerini. Faktörler nelerdir, vücuttaki doğal testosteron üretimini bodrum lavabo?  Testosteron düzeyleri sadece cinselliğini, bu değer sizin için, ama, çünkü tüm vücudu etkisi vardır, eğer asgari lavabo ürün vücudun kendi testosteron. Makalenin sonunda ele alacağız, çıktısını alabilirsiniz tüm üretim yaşta testosteron bir iş ve sağlıklı aktif maddeler gibi inletmek, bu sayısız avantajları kullanan. http://kizarmisyumurta.info/

Nerede ve nasıl üretilmektedir vücuttaki testosteron?

Adrenal, ne de kadınlar eşit miktarda testosteron hormonu çıkmaktadır. Ancak, on kat miktarı, testisler. Günde 24 saat sürekli olarak seçerseniz,

bu hormon en yüksek seviyesi günün ilk yarısında ulaşmak için organizasyon. Bir çok kez duymak: vücut sistemi. Değil, birbirinden bağımsız ayrı organlara veya karıştırmak bölgeler. Testosteron sadece tek meme altı.

Anlamak için üreme işlevini etkileyen hormonlar daha fazla tahıl. Ürettiği hormonlar, kimyasal nörotransmitter maddelerin farklı bezi, vücut ve dolaşım sistemi taşıma silinir. Erkek hormon sisteminin işleyişi birkaç çeşit hormon bağlıdır. Bu nedir?salgılatıcı hormon (GNRH), Hipotalamusta üretilen ve kontrol altında çalışmasını hipofiz bezi, çeşitli hormonların, örneğin FSH ve LH de. LH (luteinizing hormone), Etkisi GNRH hipofiz bezinde üretilir ve  etkisi sejtjeire testosteron üretimi üzerinde ayarlanabilir.

FSH (folikül uyarıcı hormon), Ayrıca hipofiz işçiliği testosteron, testis sertoli sejtjeire etkisi sperm üretimini düzenler.Testosteron En önemli erkek cinsiyet hormonu, Leydig hücreleri testislerde üretimi için. Etkisi sperm üretimi, kas dokusu, kemik sağlığı, ikincil cinsel özellikleri ve davranışları.

Testosteron üretimini kendi olabilir veya azaltmak için günlük faaliyetleri. Hangilerinin zaten sayısız yerde konuşmuyor, ama bu sizin için olması gerekir, tabii ki, yaşlı adam göre, doğal yollarla azaltmak için hormon üretimi.

Her şeyden önce, görelim ne olduğunu herkes biliyor yaşlanma için iyi değil, testosteron seviyesi. Ben bilmiyordum, günlük faaliyetleri de bozabilir testosteron düzeyleri”. Biliyorum. Birçok faktörler vardır, ve çoğu testosteron-bir cinayet, her gün hafta içi. Liste listesi faktörleri azaltmak değil önlemek, evet, yapabilirsiniz:

günlük telaş ve stres, trans-yağlar – kızarmış gıdalar, büyük miktarlarda, aspirin
etkinlikler – alkol ve sigara, çok fazla egzersiz üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir testosteron düzeyleri, normal miktarda egzersiz artırmak,  40-70 yaş arasında, düzey genel testosteron yaklaşık %1,6 oranında düşüş, 40-70 yıl arasında serbest testosteron bir düşüş %2 .

Düşmesi neredeyse kaçınılmaz olarak, yeteneği, fiziksel, azaltarak cinsel yaşam sona erer amacı ve kas olur değiştirme petyhüdtebbé flaş. Bu nedenle, onlar geldi, oluşturmak için testosteron düzeyi düzeyleri, besin takviyeleri kendi üretim vücuttaki testosteron optimizasyonu. Olumsuz etkileri olan bitki özleri ile karşılaştırılabilir değildir ilaçlar.

Sistemi birkaç çeşit bağlı veya serbest bir biçimde testosteron hormonu dolaşır. Bazıları için değerlidir pazı veya cinsel potansiyeli: Üzerinde SHBG-glikoprotein olan seks hormonları kan. Üzerinde SHBG (Globulin seks hormonları) ve diğer hormon testosteron yaşlı erkek kan ve dolayısıyla daha az kan testosteron.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *